BAGUE COQUELICOT FABOS

Bague coquelicot FABOS

SPÉCIFICATIONS

↕ 14 mm ↔ 13 mm 8 g Laiton 1 En stock 40 pcs Demain (18.06.2024) 7071-0031-03-Rh 932896
600
ⓘ Changer la devise en EUR
Symbolický, ručně vyráběný prsten připomíná chvíle, kdy louky září všemožnými barvami a tu a tam se objeví temně rudá pole plná vlčích máků. Vlčí mák je překrásný květ a jeho krvavě rudá barva bere dech. Tato jedinečná květina se stala v roce 1919 také symbolem uctění památky obětem válečných konfliktů. Svůj původ má v nádherné básni vojenského chirurga.

Tyto malované vlčí máky rozkvetly na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy Fabos. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Vlčí mák je jemný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Velikost květu je 14 x 13 mm. Prsten má otevřenou šínku, a vy si tak můžete snadno přizpůsobit jeho velikost. Prsten má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Collier coquelicot FABOS Boucles d'oreilles coquelicot FABOS Broche loup coquelicot FABOS