NÁUŠNICE PROPLETENÉ KRUHY MALÉ CRYSTAL FABOS

Náušnice Propletené kruhy malé Crystal FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 15 mm ↔ 14 mm 4 g Brass 2 (pair) In stock 12 pcs On Monday (15.07.2024) 7440-6980-02-Rh 932431
530
ⓘ Change currency to EUR
Exkluzivní, ručně vyráběné náušnice s českými krystaly v čiré barvě budou Vaší výjimečnou ozdobou při každé příležitosti. Jemný design propletených kruhů doplněných třpytivými krystalky se zrodil v dílně jablonecké firmy FABOS. Právě zde, v srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky a doplňky s úctou k tradiční jablonecké bižuterii.
Velikost náušnic je 4 x 3,5 cm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu a jsou v povrchové úpravě Platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Náhrdelník Propletené kruhy malé Crystal FABOS Náušnice Propletené kruhy malé háček Crystal FABOS Náhrdelník Propletené kruhy Crystal SWAROVSKI