EARRINGS STUD KARMA RING 10MM FABOS

Earrings stud karma ring 10mm FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 10 mm ↔ 10 mm 1 g Brass 2 (pair) In stock 26 pcs Tomorrow (26.07.2024) 7440-7058-00-Rh 932682
299
ⓘ Change currency to EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice Karma jsou vhodné pro každou příležitost. Minimalistický design kroužku o průměru 10 mm skvěle doplní váš každodenní vzhled.

Náušnice karma se zrodily na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice karma jsou překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Earrings stud karma ring 12mm FABOS Náhrdelník Kroužek s šatony 1mm Crystal SWAROVSKI