EARRINGS POPPIES FABOS

Earrings poppies FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 14 mm ↔ 13 mm 9 g Brass 2 (pair) In stock 40 pcs On Monday (24.06.2024) 7042-0214-02-Rh 932897
790
ⓘ Change currency to EUR
Symbolický, ručně vyráběné náušnice připomínají chvíle, kdy louky září všemožnými barvami a tu a tam se objeví temně rudá pole plná vlčích máků. Vlčí mák je překrásný květ a jeho krvavě rudá barva bere dech. Tato jedinečná květina se stala v roce 1919 také symbolem uctění památky obětem válečných konfliktů. Svůj původ má v nádherné básni vojenského chirurga.

Tyto malované vlčí máky rozkvetly na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy Fabos. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Vlčí mák je jemný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Velikost náušnic je 14 x 13 mm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu a mají povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Necklace poppies FABOS Ring poppies FABOS Brooch Poppy FABOS