BRACELET HEART HELA CRYSTAL FABOS

Bracelet heart Hela crystal FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 10 mm ↔ 17 mm 3 g Brass 1 In stock 3 pcs On Monday (24.06.2024) 7051-0090-02-Rh 933553
430
ⓘ Change currency to EUR
Něžný, ručně vyráběný náramek srdce zdobí dokonale vybroušené srdíčko jakožto nejvýraznější symbol lásky. Krystalové srdíčko je jemně orámované a kámen je ryze českého původu.

Náramek srdce vznikl na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Celková délka náramku srdce je 16,5 cm. Náramek má na konci prodlužovací řetízek o délce 4 cm, můžete si jej tak nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náramek je v povrchové úpravě Platina. Tato úprava dodává šperku jeho charakteristický vzhled. Také výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Náušnice Srdce 6mm Crystal SWAROVSKI