BROŽ ZAVÍRACÍ ŠPENDLÍK BÍLÝ FABOS

Brož zavírací špendlík bílý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 16 mm ↔ 48 mm 6 g Měď 1 Skladem 10 ks Ještě dnes (30.05.2024) 7061-0074-01-Ag 920316
370
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož zavírací špendlík je módní doplňek, který pozvedne váš každodenní vzhled, ať už ho připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Je tolik možností!

Ručně malovaná brož Zavírací špendlík je jednoduchým detailem, který se perfektně hodí ke každodennímu nošení. Špendlík má dvě ručně malované bílé části, díky kterým vynikne. Vznikl na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost zavíracího špendlíku je 16 x 48 mm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Stříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY