BROŽ VÁŽKA DENIM BLUE FABOS

Brož vážka denim blue FABOS

SPECIFIKACE

↕ 50 mm ↔ 70 mm 25 g Měď 1 Skladem 8 ks Ještě dnes (18.06.2024) 7061-0248-03-Rh 912616
1945
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exkluzivní ručně vyráběná brož s motivem vážky zdobená českými krystaly v barvě denim blue (tmavě modrá). Své okolí určitě uchvátíte jejím unikátním vzhledem a precizním provedením, které vynikne na každé příležitosti. Tento šperk zároveň dokáže vyjádřit vaši osobnost a styl, ať už ji nosíte na elegantní večírek nebo na běžný den. Jemné linie a křivky na broži dokonale vystihují detaily vážky a dodávají jí tak autenticitu.

Brož vážka denim blue je ručně vyrobený šperk na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost brože vážky je 5 x 7 cm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Vážka Denim Blue SWAROVSKI Brož vážka crystal FABOS