NÁUŠNICE SLNEČNICA FABOS

Náušnice slnečnica FABOS

ŠPECIFIKÁCIA

↕ 20 mm ↔ 20 mm 7 g Mosadz 2 (pár) Na sklade 33 ks Zajtra (04.12.2023) 7042-0217-02-Rh 933802
699
ⓘ Zmeniť menu na EUR
Jedinečné, ručně malované náušnice s motivem slunečnice přináší radost a optimismus každému, kdo je nosí. Slunečnice, symbol radosti a štěstí, je květ, který se otáčí za sluncem a evokuje slunečné léto a příjemné vzpomínky. Pokud hledáte náušnice s výraznou symbolikou a osobitým designem, pak jsou náušnice Slunečnice tou pravou volbou. Tento unikátní šperk jistě ocení každá milovnice výraznějších a originálních doplňků, která chce vyniknout. Ručně malovaný motiv Slunečnice dodává náušnicím zvláštní kouzlo a nezaměnitelnou osobitost.

Náušnice slunečnice jsou ručně vyrobené a malovéne na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Slunečnice je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náušnice slunečnice jsou velké 2x2 cm a zapínají se přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník slnečnice FABOS Brošňa slnečnice FABOS