NÁUŠNICE KOČIČÍ UŠI CRYSTAL SWAROVSKI

Náušnice Kočičí uši Crystal SWAROVSKI

ŠPECIFIKÁCIA

↕ 9 mm ↔ 9 mm 2 g Meď 2 (pár) Na sklade 5 ks Zajtra (22.07.2024) 7440-5587-02-Rh 910904
390
ⓘ Zmeniť menu na EUR
Hravé, ručně vyráběné náušnice Kočičí uši zdobí české krystaly v čiré barvě (Crystal). Neobyčejné náušnice tvoří dokonale vybroušené kameny typu rivoli doplněné o roztomilá kočičí ouška. Objevte v sobě své hravé já a oživte svůj vzhled.

Drobné kočičky se zrodily na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Náušnice kočičí uši jsou velké zhruba 1 cm a zapínají se přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jim dává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Kočka Crystal SWAROVSKI Náušnice Dvě kočky Crystal SWAROVSKI Náhrdelník Dvě kočky Crystal SWAROVSKI