NÁHRDELNÍK RIVOLI 8MM LIGHT SAPPHIRE FABOS

Náhrdelník Rivoli 8mm Light Sapphire FABOS

ŠPECIFIKÁCIA

↕ 15 mm ↔ 8 mm 6 g Meď 1 Na sklade 7 ks V pondelok (15.07.2024) 7430-4824-17-Rh 904331
410
ⓘ Zmeniť menu na EUR
Hledáte jemný šperk, který jemně podtrhne váš každodenní vzhled? Náhrdelník s kamenem Rivoli je přesně tím pravým, co dodá vašemu vzhledu jiskru. Dominuje mu 8mm velký, dokonale vybroušený český krystal v barvě Light Sapphire.

Náhrdelník Rivoli je ručně vyráběný a svůj původ má na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají také další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náhrdelník lze skvěle doplnit náušnicemi či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nerezaví, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Rivoli 8-12 Lt. Sapphire SWAROVSKI Náušnice háčik okrúhle rivoli 12mm light sapphire Náramek Rivoli 8mm Light Sapphire SWAROVSKI Náušnice Rivoli 6mm puzeta Light Sapphire SWAROVSKI Náhrdelník Rivoli 8mm Crystal FABOS Náhrdelník Rivoli 8mm Crystal AB FABOS