NÁRAMEK NEKONEČNO CRYSTAL SWAROVSKI

Náramek Nekonečno Crystal SWAROVSKI

SPÉCIFICATIONS

↕ 20 mm ↔ 8 mm 3 g Laiton 1 En stock 7 pcs Lundi (15.07.2024) 7450-1354-02-Rh 924023
540
ⓘ Changer la devise en EUR
Elegantní, ručně vyráběný náramek zdobí třpytivý motiv nekonečna s krystaly českého původu v barvě Crystal (čirá).
Symbol nekonečna je líbivý detail, který lze nosit každý den. Náramek rozzáří váš vzhled, ať už půjdete kamkoliv. Možností je nekoněčně mnoho!
Svůj původ má na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.
Motiv nekonečna má velikost 2 x 1 cm. Délka náramku je 14 cm. Náramek má navíc na konci prodlužovací řetízek o délce 3 cm, a tak jej můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. Náramek je v povrchové úpravě Rhodium. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Náhrdelník Nekonečno Crystal SWAROVSKI Náušnice Nekonečno Crystal SWAROVSKI Náramek Nekonečno Aquamarine SWAROVSKI Náramek Nekonečno Crystal AB SWAROVSKI