NÁHRDELNÍK SRDCE PRO MATKU S JEDNOU DCEROU

Náhrdelník srdce pro matku s jednou dcerou

SPÉCIFICATIONS

↕ 14 mm ↔ 18 mm 4 g Laiton 1 En stock 18 pcs Demain (26.07.2024) 7430-6400-00-Rh 907566
535
ⓘ Changer la devise en EUR
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník, jedinečný jako mateřská láska.

Pouto mezi matkou a dcerou je vždy výjimečné, a právě proto vznikla kolekce náhrdelníků ForeverMy. Umně zpracovanou podobu mateřské lásky nyní můžete hrdě nosit nejen ve svém srdci. Velké srdce pro maminku s jedním, nebo se dvěma srdíčky symbolizujícími děti a drobné srdíčko pro dceru je perfektní doplněk dávající na odiv tento jedinečný vztah. Šperk, který nás propojí s těmi nejbližšími, je tak překrásným dárkem i poděkováním. Pořiďte si jemný doplněk, který vám bude každý den připomínat, že jste nejdůležitější osobou v životě toho druhého.

Srdce ForeverMy pochází z nádherného kraje Jizerských hor v samotném středu pohádkového Křišťálového údolí. Právě zde se rodí jedinečné, ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost motivu je 18 x 14 mm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Náhrdelník srdce pro dceru Náhrdelník srdce pro matku s dvěma dcerami Náhrdelník srdce pro matku s jednou dcerou pozlaceno