BOUCLES D'OREILLES DORMEUSE RIVOLI 8MM VITRAIL LIGHT FABOS

Boucles d'oreilles dormeuse rivoli 8mm vitrail light FABOS

SPÉCIFICATIONS

↕ 17 mm ↔ 8 mm 2 g Laiton 2 (paire) En stock 15 pcs Lundi (15.04.2024) 7440-4742-22-Rh 901717
230
ⓘ Changer la devise en EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice rivoli 8mm na uzavíratelném háčku (klapka), které zdobí dokonale vybroušený český krystal v barvě vitrail light (fialovo duhové) a hodí se ke každému outfitu.

Náušnice Rivoli 8mm klapka crystal jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Kamínek se nazývá Rivoli, je vybroušen do špičky a jeho velikost je 8mm. Náušnice se zapínají přes háček přímo do ušní dírky a následně se zajistí uzavíratelnou částí. Náušnice mají povrchovou úpravu Platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm vitrail light FABOS Collier rivoli 8mm vitrail light FABOS Prsten Rivoli 8-12 Vitrail light SWAROVSKI Náušnice Rivoli 8-12 Vitrail Light SWAROVSKI Boucles d'oreilles dormeuse rivoli 8mm cristal FABOS Boucles d'oreilles dormeuse rivoli 8mm aurora borealis FABOS