BOUCLES D'OREILLES CLOUS RIVOLI 8MM CRISTAL FABOS

Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm cristal FABOS

SPÉCIFICATIONS

↕ 8 mm ↔ 8 mm 2 g Laiton 2 (paire) En stock 99 pcs Demain (23.05.2024) 7440-4788-02-Rh 901987
220
ⓘ Changer la devise en EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice rivoli 8mm, které zdobí dokonale vybroušený český krystal v čiré barvě a hodí se ke každé příležitosti.

Náušnice Rivoli 8mm puzeta crystal jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Velikost kamínku je 8mm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu a mají povrchovou úpravu Platina. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Collier ange du bonheur cristal FABOS Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm cristal AB FABOS Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm sapphire FABOS Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm fuchsia FABOS Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm peridot FABOS Boucles d'oreilles clous rivoli 8mm aquamarine FABOS