HALSKETTE SRDCE TŘPYTIVÉ CRYSTAL FABOS

Halskette srdce třpytivé crystal FABOS

SPEZIFIKATIONEN

↕ 12 mm ↔ 15 mm 4 g Brass 1 Auf Lager 19 St. Morgen (26.07.2024) 7031-0465-02-Rh 932661
895
ⓘ Währung ändern in EUR
Ručně vyráběný náhrdelník srdce zdobený českými krystaly v čiré barvě. Zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol srdce je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.
Velikost motivu je 12 x 15 mm a je vyroben z mosazi. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce společně s certifikátem dokládajícím původ šperku a návodem, jak o něj správně pečovat.

ÄHNLICHE PRODUKTE

Halskette Evelin srdce Swarovski elements Ohrringe Evelin srdce Swarovski elements Ohrringe Pecky z šatonů Crystal SWAROVSKI Ohrringe Kulaté 6mm Crystal SWAROVSKI