VÝROBA ŠPERKŮ SWAROVSKI

✓ Tradiční ruční výroba. ✓ Exkluzivní design. ✓ Špičkové zpracování.
PRODUKTY
KONTAKTUJTE NÁS

Jsme tradiční český výrobce šperků, bižuterie a bižuterních komponentů. Naše zakázková výroba šperků navazuje na více než 150letou tradici Jablonecké bižuterie. Nabízíme exkluzivní zakázkovou výrobu náušnic, náhrdelníků, náramků a dalších šperků s krystaly Swarovski Crystals.

VYRÁBÍME:

náhrdelníky s krystaly Swarovski
prsteny s krystaly Swarovski
náramky s krystaly Swarovski
přívěsky s krystaly Swarovski
brože s krystaly Swarovski

EXKLUZIVNÍ JABLONECKÁ BIŽUTERIE

V naší nabídce naleznete dámské, pánské i dětské šperky, širokou řadu prstenů i ručně malované brože, které vždy upoutají pozornost. Naše ručně vyráběné šperky vynikají exkluzivním vzhledem, kvalitními komponenty a špičkovým zpracováním. Křišťálové kameny Swarovski navíc šperkům a jablonecké bižuterii dodávají jedinečnou eleganci, krásu a smyslnost.

Ručně vyráběné šperky s krystaly Swarovski dodáváme do více než 45 zemí světa. Poznejte, čím je Jablonecká bižuterie ve světě vyhlášená. Podívejte se na naši nabídku.

POŘIĎTE SI DOKONALÝ ŠPERK S ČESKOU TRADICÍ

Veškeré šperky vyrábíme v Jablonci nad Nisou. Navštivte náš e-shop a vyberte si exkluzivní ručně vyráběné šperky s krystaly Swarovski a jedinečnou svatební bižuterii. A pokud si přejete šperky vidět naživo, navštivte naše kamenné prodejny v Jablonci nad Nisou, Pardubicích a v Hradci Králové. Pro více informací nás kontaktujte.