SVATEBNÍ BIŽUTERIE S ČESKOU TRADICÍ

✓ Okouzlující design. ✓ Perfektní zpracování. ✓ Výroba na zakázku.
PRODUKTY
KONTAKTUJTE NÁS

Čeká vás svatební den? Hledáte doplňky a šperky ke svatebním šatům? Přejete si být dokonalá v každém detailu? Využijte prodej svatební bižuterie a zakázkovou výrobu šperků od tradičního českého výrobce FaBOS z Jablonce nad Nisou. Nabízíme exkluzivní bižuterii a křišťálové šperky se Swarovski Crystals.

NABÍZÍME:

svatební náhrdelníky
svatební náušnice
svatební vlasové ozdoby
svatební korunky
svatební náramky
a další svatební bižuterii

Svatební šperk by měl především doplnit šaty a podtrhnout krásu nevěsty. Při výběru proto volíme střídmost, aby klenot neměl dominantní roli. Bohatě postačí křišťálový náhrdelník doplněný náušnicemi nebo decentní sada svatební bižuterie s elegantním náramkem či vlasovými ozdobami. Vyberte si okouzlující náhrdelníky, náušnice, náramky, vlasové ozdoby, korunky či ručně malované brože a další svatební šperky s krystaly Swarovski. Navštivte náš e-shop.

TRADIČNÍ ČESKÁ VÝROBA Z JABLONCE NAD NISOU

Veškeré svatební šperky a bižuterie pochází z české výroby. Šperky vyrábíme v tradiční kolébce českého sklářství a bižuterie, v Jablonci nad Nisou. Krystalové kolekce svatební bižuterie zdobí exkluzivní krystaly od rakouské společnosti Swarovski, jejíž zakladatel pochází právě z okolí Jablonce nad Nisou. A pokud si chcete svůj šperk vyrobit, prohlédněte si výrobu bižuterních komponentů.

DOPŘEJTE SI ELEGANTNÍ SVATEBNÍ ŠPERK

Svatební bižuterie z naší výroby vyniká jedinečným designem a elegancí, která se dokonale snoubí se svatebními šaty. A právě propracovaný vzhled a česká výroba svatební bižuterie na zakázku podtrhnou přirozenou krásu každé nevěsty. Kromě e-shopu svatební bižuterii zakoupíte v našich kamenných prodejnách v Pardubicích, Hradci Králové a v Jablonci nad Nisou.