ELEGANTNÍ RUČNĚ MALOVANÉ BROŽE

✓ Tradiční ruční výroba. ✓ Originální design. ✓ Žádaný módní doplněk.
PRODUKTY
KONTAKTUJTE NÁS

Brože jsou žádaným módním doplňkem pro ženy v každém věku. Vhodně zvolená brož totiž dokonale podtrhne osobní módní styl mladé dívky, byznys look pracující ženy i eleganci dámy ve zralém věku. Vyberte si originální ručně malované brože a elegantní brože s krystaly Swarovski.

NABÍZÍME:

ručně malované brože
brože s krystaly Swarovski

Veškeré šperky a bižuterii v naší nabídce pojí tradiční česká výroba, neboť brože sami navrhujeme a vyrábíme v Jablonci nad Nisou. Součástí naší nabídky je také zakázková výroba šperků a výroba bižuterních komponentů.

BROŽE S KRYSTALY SWAROVSKI

Přejete si šperk, který v každé situaci upoutá pozornost? Vyberte si elegantní brože s kamínky Swarovski. Křišťálové kameny Swarovski Crystals dokonale zrcadlí světelné paprsky, díky čemuž přitáhnout pozornost a dokonale podtrhnou eleganci společenského oděvu. V nabídce naleznete brože Swarovski ve tvaru sněhové vločky, vážky a mnoho dalších motivů. Podívejte se na náš sortiment.

RUČNĚ MALOVANÉ BROŽE

Máte rádi originální bižuterii? Přejete si šperk, který se bude vyjímat? Pak se podívejte na nabídku ručně malovaných broží. Naše originální brože představují jedinečné umělecké zpracování, ruční výrobu a zrcadlí odkaz na tradiční české řemeslo. V sortimentu naleznete dámské brože ve tvaru květiny, srdce, ale také zvířat v podobě sovy, kočky, žáby, ptáků a dalších tvarů. Prohlédněte si naši nabídku.

POŘIĎTE SI ORIGINÁLNÍ BROŽ

Vyberte si elegantní ručně malované brože a bižuterii s krystaly Swarovski. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Brože zakoupíte také v našich kamenných prodejnách v Pardubicích, v Hradci Králové a Jablonci nad Nisou.