NÁHRDELNÍK ANDĚL VÍRY LIGHT SAPPHIRE FABOS

Náhrdelník Anděl víry Light sapphire FABOS

SPÉCIFICATIONS

↕ 30 mm ↔ 17 mm 4 g Laiton 1 09.03.2021 (3 pcs) 7430-6324-08-Rh 932497 8596198002152
449
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník zdobený českými krystaly ve světle modré barvě (light sapphire). Design andílka se stal celosvětovým trendem. Tento symbolizuje víru jakožto jednu z nejvyšších hodnot v lidském životě. Zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.
Velikost motivu je 3 x 1 cm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce společně s certifikátem dokládajícím původ šperku a návodem, jak o něj správně pečovat.

PRODUIT CONNEXE

Náušnice Šaton 8mm Light Sapphire SWAROVSKI Náhrdelník Anděl víry Crystal FABOS Náhrdelník Anděl víry modro duhový FABOS Náhrdelník Anděl víry Fuchsia FABOS