BROŽ VÁŽKA DENIM BLUE SWAROVSKI

Brož Vážka Denim Blue SWAROVSKI

SPÉCIFICATIONS

↕ 50 mm ↔ 70 mm 25 g Laiton 1 En stock 4 pcs Aujourd'hui encore (31.03.2023) 7061-0248-03-Rh 912616
1399
ⓘ Changer la devise en EUR
Exkluzivní, ručně vyráběná brož je zdobená českými krystaly v barvě Denim Blue. Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.
Motiv vážky v elegantním provedení vznikl na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Velikost vážky je 5 x 7 cm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Rhodium. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nerezaví, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE

Náhrdelník Vážka Denim Blue SWAROVSKI Brož Vážka Crystal SWAROVSKI